úterý 31. ledna 2017

Korunový odklad

S příchodem Kamali přichází i spousta novinek, jednou z nich je i nová služba - Korunový odklad

Korunový odklad je nová možnost, jak odložit splátku půjčky Kamali. Stačí nám poslat 1 korunu a my vám odložíme datum splátky o 30 dní. Poplatek za odložení, který činí 79 Kč za půjčenou tisícikorunu, pak zaplatíte až při poslední splátce. Tuto službu můžete využít dvakrát na každou půjčku.

3 důvody, proč si zvolit Korunový odklad

 1. Za 1 Kč posuneme splatnost vaší půjčky o 30 dní
 2. Poplatek je 79 Kč za půjčenou tisícikorunu se účtuje až při poslední splátce
 3. Můžete využít 2x na každou půjčku

Jak Korunový odklad funguje?

 • Každou půjčku od Kamali si můžete dvakrát odložit o 30 dní tak, že nám pošlete jen 1 Kč. Až při poslední splátce zaplatíte poplatek za odložení. Stačí nám před datem splatnosti poslat 1 Kč a my vám posuneme datum splatnosti o 30 dní od původního data splatnosti. Nepřijdete tak ani o jeden den, i když platbu pro odklad provedete třeba po 14 dnech od vyplacení Kamali.

Příklad

 • Pan Petr si půjčil 2 000 Kč dne 1. 1. 2017, ale 25. 1. 2017 zjistil, že si potřebuje splátku odložit o 30 dní, ale nemá prostředky na standardní odklad. Poslal tedy 1 Kč a termín splatnosti se mu posunul z 30. 1. 2017 na 1. 3. 2017. 28. 2. 2017 poslal pan Petr na účet Kamali částku 2 224 Kč (2 000 Kč = půjčená částka; 66 Kč = poplatek 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu; 159 Kč = poplatek 79 Kč za odložení za každou půjčenou tisícikorunu).

Otázky a odpovědi

 • Můžu použít korunový odklad, když jsem před tím využil normální odklad?
  • Ano, Odložení splátky a Korunový odklad můžete libovolně kombinovat.

Máte dotazy ohledně bezpečné splátky? Napište nám do komentářů nebo na e-mail info@kamali.cz.

Sledujte nás také zde, na blogu, nebo na Facebooku.

1 komentář:

 1. Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již obdrželi půjčku od (nelsonská společnost poskytující půjčku), a pak jsem se rozhodl požádat o jejich doporučení, která jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu v celkové výši 20 000 EUR. Požádal jsem před hodinami. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby mohl poslat e-mailem (nelsonwealthfinacialloanservic @ gmail). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc s přáteli.

  OdpovědětSmazat