úterý 31. ledna 2017

Expres výplata

S příchodem Kamali zůstává i oblíbená služba Expres výplata

Expres výplata je stálicí mezi našimi doplňkovými službami. Můžete si ji vzít při vyplňování žádosti a zajistit si tak, že Vám peníze přijdou na účet nejpozději do 1 hodiny. Většina našich klientů, která využije službu Expres výplata, má peníze na účtu již do 10 minut. Neztrácejte čas a zajistěte si expresní výplatu za jednorázový poplatek 199 Kč. Expres výplatu umožňuje většina bank.

4 důvody, proč si zvolit Expres výplatu

 1. Garance peněz na účtu do 1 hodiny
 2. Vrácení poplatku, pokud peníze obdržíte později
 3. Jednorázový poplatek 199 Kč účtovaný až při poslední splátce
 4. Službu nabízíme u největších partnerských bank: Česká spořitelna, ČSOB, FIO, GE Money, Komerční banka, Raiffeisenbank, Sberbank, UniCredit Bank

Jak Expres výplata funguje?

 • S volitelnou službou Expres výplata od Kamali máte možnost získat peníze už do 60 minut od okamžiku odeslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč z vašeho účtu na náš účet. Službu Expres výplata nabízíme jen v časech, kdy jsme schopni garantovat rychlé doručení peněz (každý den od 8:00 do 22:00). Pokud je služba právě dostupná, můžete si ji jednoduše přidat do své žádosti o půjčku v průběhu vyplňování žádosti o půjčku na našich internetových stránkách.
 • Rychlost připsání peněz na váš účet vám tak garantujeme. To znamená, že pokud dostanete peníze později než do slíbených 60 minut, stačí se nám jednoduše ozvat na naši adresu info@kamali.cz, a my vám poplatek za službu Expres výplata ihned stornujeme. Expres výplata stojí 199 Kč a účtuje se jednorázově za jednu půjčku, pokud si tuto službu v rámci žádosti o půjčku přidáte. Službu můžete najít jak u žádosti o první půjčku, tak u žádosti o opakovanou půjčku.

Otázky a odpovědi

 • Objednal jsem si službu Expres výplata, ale peníze mi přišly až po více než hodině. Co mám dělat?
  • Pokud vám peníze nepřišly do 1 hodiny, napište nám na e-mail info@kamali.cz a my vám poplatek za službu Express výplata stornujeme.

Máte dotazy ohledně bezpečné splátky? Napište nám do komentářů nebo na e-mail info@kamali.cz.

Sledujte nás také zde, na blogu, nebo na Facebooku.

3 komentáře:

 1. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již obdrželi půjčku od (nelsonská společnost poskytující půjčku), a pak jsem se rozhodl požádat o jejich doporučení, která jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu v celkové výši 20 000 EUR. Požádal jsem před hodinami. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby mohl poslat e-mailem (nelsonwealthfinacialloanservic @ gmail). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc s přáteli.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, jak u vás v aplikaci funguje možná konsolidace půjček? Hodně se mi líbí možnost konsolidace bez náhledů do registru a to nemyslím proto, že bych už někde dlužil. To je jasné, když chci něco konsolidovat a slučovat. Ale víte, jak to někdy je. Čím více o mě víte, tím lépe. ;-)

  OdpovědětVymazat