sobota 5. listopadu 2016

Našli jsme již 3 výherce, kdo bude další?

Od úterý 1. 11. 2016 jsme rozdali už 3 mobilní telefony, dva Samsungy Galaxy J3 a prví Samsung Galaxy S6. Zde jsou první šťastní výherci.

Výherci prvního týdne soutěže

Chcete být dalším majitelem nového, super chytrého telefonu?

Máte tu nejlepší šanci! Stačí si vzít Japonskou půjčku (nyní Kamali) a být stý v pořadí. Potom už na vás nečekají žádné další podmínky ani nástrahy, které by cestu k vašemu vytouženému smartphonu prodloužily. Zavoláme vám a domluvíme se s vámi na místě, kam vám kurýr mobil přiveze. Jediné, co musíte udělat, je poslat nám svou fotografii a podepsat předávací protokol, že jste si mobil převzali. pak už si jen musíte svou novou hračku náležitě užít.

Nenechte si vyfouknout svůj Samsung Galaxy!

Vyplňte svou žádost o půjčku Kamali a získejte k tomu třeba krásný vánoční dárek pro své blízké.

Máte-li jakékoliv otázky k průběhu soutěže, neváhejte se nás zeptat. Jsme zde pro vás. Kontakujte nás:

1 komentář:

  1. The resulting radius of the bend is determined by} the radius of the punch tip and a few quantity of spring back. Bottom bending is typically used for producing V-shaped cross-sections. The output of the bending process is angle bars, channels, V-shape and U-shaped bars, profiled sheets, and rounded plates. Grinding entails Kitchen Scissors pressing an abrasive material towards the surface of the workpiece with a drive perpendicular to the contact plane. A relative movement parallel to the contact plane is made between the 2 surfaces. This is a special kind of blanking the place the metallic stock is totally clamped down throughout punching.

    OdpovědětVymazat