pátek 24. června 2016

Je to tady. Plníme vaše přání

Japonská půjčka, od 1. února 2017 pod jménem Kamali, je zde pro vás, naše klienty. Vše, co děláme, děláme proto, abyste si mohli půjčit rychle, levně a hlavně bezpečně. Už za pár dní vám proto přineseme několik novinek, které jste si přáli vy - naši spokojení klienti. Tady je jejich přehled.

Jak se vám líbí? Dejte nám vědět v komentářích níže na této stránce.

To nejdůležitější: neměníme ani základní poplatek za půjčku, ani poplatek za odložení ani výši a způsob účtování sankcí. Stále zůstáváme nejvýhodnější krátkodobou půjčkou.

Přáli jste si nižší splátky a bezpečnější půjčku. Máte ji mít!

Jak víte, naše půjčka je nejbezpečnější a nejvýhodnější krátkodobou půjčkou v Česku. Jednou z výborných možností, jak předejít sankcím, je možnost rozložit každou naši půjčku až na pět samostatných měsíčních splátek.

I rozdělení naší půjčky do pěti splátek ale může pro některé klienty znamenat docela vysokou měsíční splátku. Už brzy vám proto umožníme rozložit naši půjčku až na 10 měsíčních splátek. Tím klesne měsíční splátka více než o polovinu a platba splátky vás tak zatíží ještě méně než dosud.

Přáli jste si web, který se dobře zobrazí na mobilech a tabletech. Máte ho mít!

Více než třetina z vás navštěvuje náš web z mobilů a tabletů. Trochu se stydíme, že jsme až dosud neměli web připravený pro příjemné prohlížení na těchto zařízeních.

Už za pár dní spustíme nový web, který se přizpůsobí malé obrazovce mobilu nebo tabletu, takže jeho prohlížení bude příjemné a pohodlné.

Přáli jste si možnost sjednat půjčku po telefonu. Máte to mít!

Až dosud jste mohli o naši půjčku žádat výhradně online vyplněním online žádosti. Často jste nám volali a chtěli jste sjednat půjčku po telefonu.

Brzy vám proto umožníme požádat o půjčku po telefonu. Naši vyškolení operátoři na naší bezplatné a non-stop dostupné telefonní lince 800 300 390 budou připraveni vyplnit za vás žádost o půjčku a do jedné minuty vám řeknou, zda byla vaše žádost schválena nebo zamítnuta. V případě, že bude vaše žádost schválena, dokončíte podpis smlouvy sami na našich internetových stránkách.

Přáli jste si jednodušší žádost o půjčku. Máte ji mít!

Jestliže jste si ještě nikdy nevyzkoušeli Japonskou půjčku, bude pro vás brzy její sjednání daleko snazší než dosud. Přeskupili jsme pořadí jednotlivých kroků v on-line žádosti o naši půjčku, takže žádost o Japonskou půjčku teď bude snazší a rychlejší než kdykoliv dříve.

Zatímco dříve jsme požadovali dva doklady totožnosti, nově to bude jen jediný doklad: občanský průkaz. V rámci žádosti o půjčku také musíme (ze zákona) ověřit, že jste vlastníkem bankovního účtu, na který si přejete půjčku vyplatit. Nově budete mít možnost doložit vlastnictví účtu nejen převodem ověřovacího poplatku 1 koruna (jako dosud), ale také doložením výpisu z bankovního účtu nebo printscreenem z internetbankingu. Tyto doklady přitom budete moci nejen nahrát do on-line žádosti o půjčku, ale také jen poslat e-mailem.

Snazší a jednodušší než dříve - taková bude naše nová žádost o Japonskou půjčku. Těšte se.

Přáli jste si větší půjčky. Máte je mít.

Nestačí vám 15 000 korun na 30 dní? V tom případě vás jistě potěší naše nová nabídka. Už za několik dní naleznete na našem webu nabídku půjčky až do 50 tisíc korun až na 48 měsíců. Všechny podmínky této půjčky naleznete jasně a přehledně na našem webu.

Co konkrétně to znamená právě pro vás?

Máte nesplacenou půjčku, kterou právě splácíte? Na této půjčce se nic nemění a tato vaše půjčka se řídí všemi podmínkami platnými v době sjednání. Všechny podmínky naleznete ve smlouvě a také ve své Klientské sekci.

Jestliže teď nemáte naši půjčku, nic se pro vás nemění. Jakmile budete žádat o novou půjčku, měli byste si všimnout, že žádost o půjčku je snazší než dříve, a tuto novou půjčku budete mít možnost rozložit až do 10 samostatných měsíčních splátek - dosud bylo možné půjčku rozložit jen do 5 měsíčních splátek.

Chcete se na něco zeptat?

Máte-li jakékoliv otázky k těmto novinkám, neváhejte se nás zeptat. Jsme zde pro vás. Můžete se zeptat zde:


1 komentář:

  1. Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již obdrželi půjčku od (nelsonská společnost poskytující půjčku), a pak jsem se rozhodl požádat o jejich doporučení, která jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu v celkové výši 20 000 EUR. Požádal jsem před hodinami. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby mohl poslat e-mailem (nelsonwealthfinacialloanservic @ gmail). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc s přáteli.

    OdpovědětVymazat