středa 23. března 2016

Kamali uvádí: 5 nejkrásnějších japonských hereček


Země vycházejícího slunce, ostrovní císařství, které se po mnoho let záměrně udržovalo v izolaci od zbytku světa, dnes plné hypermoderních měst, techniky, ale i klidných a odlehlých zákoutí. Tak bychom mohli ve zkratce charakterizovat Japonsko. Mnohem těžší však bude odpovědět na otázku: Kdo je v této zemi nejkrásnější? Vševědoucí pohádkové zrcadlo nemáme, můžeme si ale pomoci průzkumy. První místo je ošemetná záležitost, ne vždy se jednotlivé žebříčky shodují, proto jsme japonské krasavice sice nějak seřadili, ale jen čistě orientačně.

5. Meisa Kuroki 

Herečka, zpěvačka, modelka a od roku 2010 tvář francouzské značky L’Oréal. V jejích rysech se mísí japonská a brazilská krev, což lehce snědé Meise dodává nádech exotičnosti.

4. Mao Inoue

Mao původně vůbec nechtěla být herečkou, když ale dostala první dopis od fanouška, svůj názor změnila. Za své herecké výkony byla oceněna Japonskou filmovou akademií.


 3. Keiko Kitagawa
Zdroj fotky: Wikipedia
Keiko začínala jako modelka, po čase však tuto dráhu zcela opustila a naplno se vrhla na hraní. Na otázku, co by udělala, kdyby zítra nastal konec světa, suše odpověděla: Četla bych si knížky. Ti nejbystřejší z vás možná odhalili, že Keiko hrála také ve filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda.

2. Fujii Mina
A photo posted by 藤井 美菜 (@fujii_mina_0715) on
Herečka, která v zábavním průmyslu začínala od svých 9 let, je divákům známá hlavně z televizních show. V souvislostí s Fujii se často objevuje názor, že se v jejích rysech zrcadlí západní vzhled. Netušíme, co by to mohlo znamenat, ale posuďte sami.

1. Yukie Nakama

Yukie naplňuje stejně jako většina jejích kolegyň triádu herečka–zpěvačka–modelka. Kariéru rozjela jako modelka, postupně se ale ze škatulky módou posedlého teenagera propracovala k respektované a oceňované herečce.

Další zajímavosti z japonské kultury vám naše nebankovní půjčka přinese příště!

Žádné komentáře:

Okomentovat