úterý 15. prosince 2015

Pozor na napodobeniny, aneb jak poznat jedinou originální Japonskou půjčku (dnes Kamali)?

V posledních dnech se na trhu objevilo několik půjček, které se snaží svézt na našich nejvýhodnějších podmínkách. Je to pro nás důkaz, že naše půjčka je bezkonkurenčně nejlepší. Přinášíme vám stručný návod, jak rozeznat pravou - originální - Japonskou půjčku, od 1. února 2017 známou jako Kamali, od napodobenin s řádově většími poplatky a úroky. Dejte si pozor, ať se nespálíte.

Některé firmy inzerují "japonskou půjčku" například ve vyhledávači Google. Jejich inzeráty mohou vypadat například takto:

Inzerát společnosti Credit On 

Inzerát společnosti PROFI CREDIT

Inzerát společnosti Provident

Jak vidíte, všechny inzeráty využívají slovního spojení "Japonská půjčka". Ani v jednom případě se však nejedná o naši Japonskou půjčku, která je dlouhodobě nejvýhodnější na trhu. Jedná se o pouhé napodobeniny.

Jestliže se rozhodnete využít některou z těchto nabídek, bude to pravděpodobně za horších podmínek a s vyššími poplatky, než jaké byste dostali s Japonskou půjčkou. Dejte si proto pečlivý pozor na to, kde žádáte o půjčku.

Inzerát na pravou Japonskou půjčku může vypadat například takto:

nebankovní půjčka

Všimněte si adresy, kterou vidíte v inzerátu. Zatímco v inzerátech napodobenin vidíte adresy jako creditair.cz, pujcka-kazdemu.cz nebo třeba providentonline.cz, v inzerátech jediné originální Japonské půjčky vidíte přímo adresu JaponskaPujcka.cz. Toto je jediná pravá Japonská půjčka v Česku s dlouhodobě nejvýhodnějšími podmínkami.

Dalším způsobem, jak zjistit, že jste se ocitli na správném webu - na jediné originální Japonské půjčce - je adresa stránek a informace o platném SSL certifikátu, který potvrzuje, že web, na kterém jste se ocitli, je pravý a bezpečný.

Zeleně podbarvený řádek adresy a identifikace provozovatele webu - společnosti Home Credit a.s. - dokazuje, že web je pravý a bezpečný 

Například v prohlížeči Microsoft Internet Explorer (nebo v novější verzi Microsoft Edge) uvidíte na stránce JaponskaPujcka.cz zeleně podbarvený adresní řádek. Zelené podbarvení signalizuje, že web je opatřen tzv. SSL certifikátem. Ten dokazuje pravost provozovatele webu - v tomto případě společnosti Home Credit a.s. Můžete si také rozkliknout detaily o vydaném certifikátu.

Detaily o vydaném SSL certifikátu


Dejte si proto pozor na všechny napodobeniny Japonské půjčky. Jedinou pravou Japonskou půjčku vždy nejlépe naleznete:
  • kde v adresním řádku prohlížeče uvidíte, že web je opatřen SSL certifikátem, který byl vydán pro společnost Home Credit a.s.

Žádné komentáře:

Okomentovat