čtvrtek 24. prosince 2015

Kniha jako dárek ZDARMA: Konec finančních negramotů v Čechách

Japonská půjčka, od 1. února 2017 Kamali, vám přeje šťastné a veselé Vánoce. Pro prvních 150 nových klientů, kteří si u nás vezmou svoji půjčku v období od 24. prosince 2015, od nás dostane jako dárek ZDARMA novou knihu Konec finančních negramotů v Čechách.

rychlá půjčka


Kniha Konec finančních negramotů v Čechách vás srozumitelnou a čtivou formou provede všemi základními informacemi o finančních produktech, jako jsou rychlé půjčky, hypotéky, kreditní karty a podobně.

Nejzajímavější na této knize je, že finanční produkty nejen popisuje srozumitelně a zábavně, ale především radí, jak je rozumně a bezpečně používat tak, aby pro vás byly dobrým sluhou a ne zlým pánem.

Knihu Konec finančních negramotů v Čechách by si měl přečíst každý, kdo řeší nedostatek peněz a hledá způsoby, jak si pomoci. Kniha vám může pomoci nezabřednout do finančních problémů a přesto umět chytře využívat dostupné finanční produkty.

Pro prvních 150 klientů, kteří si u nás vezmou svoji první Japonskou půjčku, máme připravenu tuto knihu jako dárek ZDARMA. Vyplňte a odešlete svoji žádost o Japonskou půjčku ještě dnes!

https://www.kamali.cz/?utm_source=blog&utm_medium=article

Žádné komentáře:

Okomentovat