středa 4. listopadu 2015

Jako noví klienti si u nás teď můžete půjčit až 10 000 korun. Navíc dvojnásobek doby pro splacení půjčky bez přeplatku

Ode dneška je naše Japonská půjčka, od 1. února 2017 známá jako Kamali, ještě lepší než byla dosud. Půjčujeme jednou tolik než dříve a na vrácení půjčky máte jednou tolik času než dříve.

Od spuštění Japonské půjčky jsme rozpůjčovali desítky milionů korun. Váš zájem nás těší, ale stále přitom nasloucháme vašim přáním. Někteří z klientů mohli být zklamáni, když se dozvěděli, že novému klientovi půjčíme nejvýše 4999 Kč.

První půjčka nově až 10 000 korun (dříve jen 4999 Kč)


Rozhodli jsme se proto zvýšit částku první půjčky z dosavadních 4999 Kč až na 10 000 Kč. Ode dneška si tak u nás mohou noví klienti půjčit jednou tolik než dříve. A to je dobrá zpráva, nemyslíte?

Poplatek za půjčku (33 korun za každou tisícovku půjčenou na 30 dní) a poplatek za odložení termínu splatnosti půjčky (49 korun za každou půjčenou tisícovku) i sankce za prodlení se splatností půjčky (79 korun za každou půjčenou tisícovku, maximálně ale jen 799 korun) zůstávají nadále beze změny.


Půjčka zdarma při splacení do 30 dní (dříve jen do 14 dní)


Jak asi víte, při splacení rychlé půjčky do 14 dní jsme klientům vraceli poplatek za půjčku. Svoji první půjčku tak klient měl zdarma - bez přeplatku. Abychom naši Japonskou půjčku ještě více vylepšili, rozhodli jsme se dát vám více času na splacení půjčky.

Jestliže si u nás ode dneška požádáte o svoji první půjčku u nás, a jestliže ji splatíte do 30 dní ode dne poskytnutí, vrátíme vám poplatek za poskytnutí půjčky (nejpozději do 14 dní od splacení půjčky). Dříve jste měli nárok na vrácení poplatku pouze při splacení do 14 dní. Nově tak máte jednou tolik času na splacení půjčky bez přeplatku. Líbí se vám to?

Časově limitovaná nabídka: jen do 30. listopadu


Tyto novinky jsme uvedli jako časově omezenou nabídku. Nabídka platí pouze pro první půjčku klientů, kteří u nás dosud žádnou půjčku neměli, a sjednané jen do 30. listopadu 2015.

O svoji první půjčku můžete hned teď požádat na www.Kamali.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat