pátek 21. srpna 2015

Novinka: od teď jsme vám k dispozici non-stop

Váš zájem o naši Japonskou půjčku, od 1. února 2017 známou jako Kamali, předčil naše očekávání. Rozhodli jsme se proto rozšířit provozní dobu naší infolinky. Takže: nejenže nám stále voláte ZDARMA, ale teď už se nám dovoláte kdykoliv.

rychlá půjčka


Jak asi víte, dosud jste nás mohli telefonicky kontaktovat jen ve všední dny, od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin. Od středy 12. srpna jsme provoz naší bezplatné informační linky 800 300 390 rozšířili na non-stop provoz, takže teď nám můžete volat i v noci nebo o víkendech. A aby to nezapadlo, tak ještě jednou: naše infolinka zůstává i nadále ZDARMA.

Navíc: už brzy pro vás v tomto směru chystáme další vylepšení. Těšte se.

Všechny možnosti, jak nás můžete kontaktovat

Vaše spokojenost je pro nás důležitá. A proto děláme vše pro to, abyste našli všechny potřebné informace přehledně a na jednom místě, Věděli jste o všech způsobech, jak získat odpověď na svoji otázku?

 1. Klientská sekce na www.Kamali.cz/prihlaseni
  Všechny důležité informace o půjčce, jako například termín splatnosti, částka ke splacení, podklady k platbě a další informace, naleznete vždy pěkně pohromadě po přihlášení do Klientské sekce. Vyzkoušejte.
 2. Odpovědi na své otázky najdete www.Kamali.cz
  Hned na první stránce najdete odpovědi na všechny své otázky. Pokud byste nenašli svou odpověď na svoji otázku, můžete nám zavolat.
 3. Bezplatná telefonní linka 800 300 390 - NOVĚ NON-STOP
  Když už nenajdete odpověď na svoji otázku ani v Klientské sekci, ani v často kladených otázkách, ozvěte se nám. Jsme zde pro vás ve dne v noci. A nic vás to nebude stát.
 4. E-mailová adresa info@kamali.cz
  Chtěli byste nám raději napsat e-mail? Tato jednoduchá adresa je to pravé místo. Abyste si byli jisti, že jsme vaši zprávu obdrželi, dostanete od nás automaticky potvrzení o doručení vaší zprávy.
Už teď pro vás chystáme další vylepšení. Sledujte náš blog a dozvíte se více.Líbí se vám tato novinka? Sdílejte ji na Facebooku a řekněte o nás také svým známým a přátelům.

Vaše Kamali

Žádné komentáře:

Okomentovat