pondělí 24. srpna 2015

Budete valit bulvy. 5 japonských reklam, které prověří vaši soudnost

Po sobotním příspěvku na téma nejdivnějších japonských jídel se podíváme na fakt zvláštní reklamy, které by Česku asi hned tak neprošly. Anebo se vám líbí?

Pudding s šíleným nápěvem, který nedostanete z hlavy ani páčidlem, podivný banánový muž, žvejky co vás roztančí, nebo pár důvodů, proč pít mléko. To je krátký výčet důvodů, proč si pustit naši kompilaci nejšílenějších japonských reklam.

Giga pudding for the president!Je to roztomilé, třese se to jako rosol a zpívá to neuvěřitelně vlezlou melodii. Co to je? No přece Giga pudding! Pokud vám tato krátká ukázka nestačila, můžou si odvážlivci nadělit desetihodinovou nálož!

Dá si někdo banán?Podivný banánový chlapík vám v parku nasmrká plnou nůši banánů a pak si v klidu odlevituje pryč. Ne, to není horečnatý sen ani halucinogenní vize, prostě jen japonská reklama na banány.

Tancujeme v rytmu žvejkyŽvýkačky jsou fajn, o tom žádná, ale ať je máte rádi sebevíc, asi nikdy vás ještě nedonutili svíjet se a kroutit freneticky pažemi a dalšími končetinami v bujarém tanci, jako tyto mladé a sympatické Japonce.

Mléko je půl zdravíMléko je zdravé, to nám říkaly už naše babičky. Pokud chcete být velcí, krásní a silní, rozhodně jej pijte. Jenže ať ho budete pít sebevíc, tak velcí, tak krásní a tak silní jako protagonisté následujících reklam asi stejně nebudete.

Na závěr si dáme sushiBavíme se tady o reklamách z Japonska, takže je nad zapadající slunce jasné, že reklama na sushi tady nesmí chybět. Avšak po shlédnutí tohoto skvostu, jsme úžasem oněměli, no… Co říct víc? Japonsko, no.

Znáte nějakou další vypečenou japonskou reklamu, která vás srazila do kolen? Nenechte si ji pro sebe a dejte nám o ní vědět! Pošlete nám na ni odkaz tady komentáře, napsat nám můžete taky na naší facebookovou stránku!

TIP: podívejte se také na nejdivnější japonská jídla.

1 komentář:

  1. Gambling Is Illegal in France: Is Casinos Offering Slots in the US?
    In recent years, the US and European governments have taken 스포츠 토토 사이트 legal steps to curb gambling in 토토 첫충 넷마블 the 꽁머니 USA, 배구 토토 넷마블 and in this article, we'll take a look 일문공 막힘 at

    OdpovědětVymazat