středa 22. července 2015

Přivítejte půjčku, jakou Česko ještě nevidělo. Ahoj, Japonská půjčko (dnes Kamali)

Poklidnou hladinu českého finančního trhu rozčeří svěží vánek jménem Japonská půjčka, od 1. února 2017 známá pod jménem Kamali. Jejím poznávacím znamením je blesková rychlost vyřízení a úroky velikosti japonských miniatur.

Úroky Japonské půjčky nedosahují ani do výše spodních větví japonských bonsají. No, posuďte sami, při první půjče můžete mít 4 999 Kč na 14 dní zcela zdarma. Vyzkoušet to můžete sami. 

Půjčte si 4 999 Kč na 14 dní ZDARMA

  • Nepotřebujete žádného ručitele. 
  • Nemusíte dokládat své příjmy. 
  • Můžete si půjčit na cokoliv.
A při opakované půjčce, taky nepřijdete zkrátka. 3 000 Kč na 30 dní vám půjčíme pouze s miniaturním poplatkem 33 Kč. I jedno pivo dnes vyjde dráž. 

Click Credit v novém kimonu

První seriózní on-line půjčkou v České republice byla služba jménem Click Credit. Japonská půjčka kráčí v jeho šlépějích, takže pokud jste měli Click Credit rádi, stejnou kvalitu služeb a ještě lepší podmínky očekávejte i u Japonské půjčky, jen s jiným hávem – ehm, pardon – kimonem ( ͡^ ͜ʖ ͡^ ).

A kam dál?

Nejvíc se o Japonské půjčce dozvíte samozřejmě na našem webu. Sledovat nás můžete také na Facebooku. Na naší facebookové stránce vás budeme nejenom informovat, ale také bavit. Slibujeme. A pokud máte radši pohyblivé obrázky než písmenka, zamiřte na náš kanál na Youtube.Žádné komentáře:

Okomentovat