pondělí 27. července 2015

Oznámení o změně čísla bankovního účtu v Raiffeisenbank

Oznamujeme změnu čísla bankovního účtu v Raiffeisenbank. Týká se klientů, kteří mají svůj bankovní účet také v Raiffeisenbank.

Dovolte, abychom vás upozornili na změnu čísla našeho bankovního účtu v Raiffeisenbank. Až dosud jste své splátky mohli hradit na náš bankovní účet číslo 7456303001/5500.

(NOVĚ) Jestliže máte svůj bankovní účet veden v Raiffeisenbank, poukazujte všechny své budoucí platby na náš nový bankovní účet v Raiffeisenbank:

Číslo účtu: 5170011864/5500
Variabilní symbol: (vaše rodné číslo)

TIP: jestliže jste svoji platbu již odeslali na původní bankovní účet používaný dříve, není třeba nic víc dělat – platbu zaznamenáme. Jakmile platbu zaúčtujeme, obdržíte o tom od nás standardně potvrzení prostřednictvím e-mailu a SMS, a úhradu uvidíte také po přihlášení do své Klientské sekce.

Abyste se vyhnuli jakýmkoliv chybám a komplikacím, doporučujeme vám všechny platby provádět po přihlášení přímo z vaší Klientské sekce. Zde vždy naleznete aktuální stav své půjčky, a odsud také máte možnost splatit půjčku nebo odložit termín splatnosti půjčky pomocí jednoduché a rychlé on-line platby. Stejně tak si zde můžete zobrazit všechny podklady k úhradě.

Kdykoliv nás také můžete kontaktovat na naší bezplatné infolince 800 300 390 (volání je ZDARMA).

Děkujeme, že jste se rozhodli půjčit si právě u nás.
Vaše holky z Kamali

Žádné komentáře:

Okomentovat