středa 29. července 2015

Dostali jsme vysvědčení od iDnesu. A nemáme se za co stydět!

Dítka školou povinná už měsíc užívají zasloužené prázdniny, my jsme ale první vysvědčení za naši práci dostali až iDnes. „Slušný mikroúvěr za rozumnou cenu.“ To je verdikt, který vyřkli redaktoři jednoho z nejčtenějších online deníků.

Tohle hodnocení na naši půjčku určitě sedí a klidně si jej dáme za rámeček, jakmile nějaký najdeme. Ve všech hodnocených kritériích (cena, srozumitelnost, dostupnost a obsluha) jsme získali nadprůměrný počet hvězdiček, což se promítlo ve výsledném hodnocení, které se zastavilo až na cifře 70 %.

Napravujeme pověst rychlých půjček

Hodnotitelé z iDnesu na Japonské půjčce, od 1. února 2017 známé pod jménem Kamali, oceňují především velmi výhodnou cenu půjček, šikovně vymyšlený produkt, jasně nastavená pravidla a férový přístup i v případě, že se někomu nedaří splácet. Koneckonců, celý článek si můžete přečíst přímo na na stránkách iDnesu.

Jsme velmi rádi za další nezávislé hodnocení naší Japonské půjčky. V tuto chvíli je jistá jedna věc, na vavřínech si ustýlat nebudeme a pokračujeme v tvrdé práci dál, abychom pro vás Japonskou půjčku udělali ještě výhodnější a příjemnější.

Nevěřte novinám! :) Přesvědčte se o kvalitách Japonské půjčky sami.
Půjčte si napoprvé až 4999 Kč na 30 dní zdarma.


Žádné komentáře:

Okomentovat