středa 29. července 2015

Děkujeme, jste skvělí!

Je to asi půl roku, co jsme si řekli, že naši půjčku, kterou jste tehdy mohli znát pod jménem Click Credit, uděláme ještě lepší, než už je. Uplynulé tři měsíce jsme naplňovali naši vizi nejlepší krátkodobé půjčky v Česku. A před pěti dny jsme vám ji konečně představili. Jsem rád, že vám dnes - po pár dnech od spuštění - mohu jen a jen poděkovat. DÍKY!

Dlouhodobě nejoceňovanější rychlá půjčka

Naše půjčka Click Credit byla dlouhodobě nejoceňovanější krátkodobou půjčkou. Získali jsme ocenění ve velkém nezávislém testu serveru Bankovní-Poplatky.com (10 bodů z 10); server Měšec.cz nás označil za "jedinou férovou firmu v oboru" a v nezávislém srovnání serveru Aktuálně.cz jsme zvítězili v žebříčku krátkodobých půjček podle roční procentní sazby nákladů (RPSN). To všechno nás ale nenechalo usnout na vavřínech, a naopak nás nakoplo jít s naší půjčkou ještě dál.

Jen to, co opravdu chcete

V uplynulých několika týdnech jsme se proto osobně setkali s několika desítkami lidí, kteří občas nebo pravidelně využívají krátkodobých půjček, jakou tehdy byl i Click Credit, a ptali jsme se na to, k čemu půjčku využívají, co je pro ně důležité, a jak by podle nich měla vypadat ideální půjčka tohoto typu. Odpovědi skutečných lidí pro nás byly inspirací. Jejich slova nám zněla v uších, když jsme začali kreslit první obrysy naší nové půjčky.

A proč ne třeba Japonská půjčka?

Chtěli jsme, aby pro vás - naše spokojené klienty - byla naše rychlá půjčka ještě lepší než dřív. Aby byla vaším ideálem. A také jsme chtěli, aby bylo na první pohled vidět, že je prostě... jak to jenom říct? - JINÁ! Dlouho jsme proto přemýšleli o tom, jak naší nové půjčce budeme říkat. Brzy bylo jasné, že změn je tolik, a půjčka bude ve svém oboru natolik výjimečná, že chceme její odlišnost podpořit i úplně novým, a netradičním, jménem. A tak se zrodila Japonská půjčka, od 1. února 2017 známá jako Kamali. Je malá jako bonsaj a rychlá jako šinkanzen. Víme, že si klepete na hlavu. Ale taky víme, že Japonská půjčka je jako z jiného světa. Rychlá, levná a bezpečná. Jsme pyšní na to, že přinášíme možnost, jak si rychle, levně a bezpečně půjčit malou částku peněz na krátkou dobu. A jsme rádi, že vy to vidíte, a oceňujete.

Díky, jste skvělí!

Vaše e-maily, ve kterých oceňujete naše výhodné podmínky, nás podporují a dodávají nám síly a odvahy dělat věci jinak a lépe než konkurence. Děkujeme za to. Společně s tím se omlouváme za některé nedostatky, které se v průběhu spuštění naší nové Japonské půjčky, objevily. Dnes, jen necelý týden po spuštění nové Japonské půjčky (ve čtvrtek 24. 7. 2015) vám chceme poděkovat - vaše přízeň a podpora, kterou nám vyjadřujete v mnoha svých e-mailech a telefonátech, je pro nás doslova elixírem síly a odvahy. Děkujeme za vaši trpělivost a podporu.

Brzy ještě více, těšte se

Startem Japonské půjčky to ale nekončí. Už teď přemýšlíme o dalších novinkách, kterými vám chceme dělat radost.. Půjčit si peníze může být levné a bezpečné. Stačí si jen dobře vybrat. Těším se, že vám už brzy ukážeme další novinky a vylepšení. Těšte se.

Napište nám do komentářů na této stránce, co byste chtěli změnit k lepšímu nebo jaké jsou vaše zkušenosti s naší půjčkou. Jsme zde pro vás, naše spokojené klienty. Uděláte nám také radost, pokud budete sdílet tento článek třeba na svém Facebooku, a pomůžete nám tak rozšířit povědomí o naší půjčce i  mezi vaše přátele a známé.

Vítejte mezi klienty Japonské půjčky. Click Credit se změnil a my věříme, že budete stejně spokojeni jako dřív. Dejte o nás vědět také svým známým a přátelům a pomozte nám kultivovat trh zodpovědného a férového půjčování peněz.

Za tým Japonské půjčky
Dalibor Kaláb, pan Japonská půjčka

Žádné komentáře:

Okomentovat