pondělí 30. ledna 2017

Bezpečná splátka

S příchodem Kamali přichází i spousta novinek, jednou z nich je i nová služba - Bezpečná splátka

Bezpečná splátka je nová doplňková služba, kterou si můžete sjednat ke své půjčce Kamali. Za cenu 199 Kč získáváte jistotu, že pokud se vám stane něco nečekaného, my vám odložíme splátku bez naúčtování dalšího poplatku.

3 důvody, proč si zvolit Bezpečnou splátku

 1. 2 odložení splátky bez následných poplatků
 2. Jednorázový poplatek 199 Kč
 3. Ochrana v případě ztráty zaměstnání, nemocenské, hospitalizace, invalidity nebo při živelné pohromě na nemovitosti

Jak Bezpečná splátka funguje?

 • Při sjednání půjčky si můžete zvolit novou doplňkovou službu, která vás chrání pro případ, že byste nemohli z nějakého závažného důvodu splatit svou půjčku Kamali. Bezpečná splátka umožňuje využít ve vážné situaci odložení splatnosti o 30 dní a to aniž byste museli posílat jakoukoli částku před datem splatnosti. To, že chcete službu využít, nám můžete nahlásit až 14 dní po datu splatnosti. Ideální samozřejmě je, pokud nám událost nahlásíte co nejdříve, abychom se společně mohli domluvit na následujícím postupu.
 • Službu můžete využít v případech, které se odehrají od následujícího dne po vyplacení půjčky až do data splatnosti a to na následující události: hospitalizace ve zdravotnickém zařízení, pracovní neschopnost, při ztrátě zaměstnání, živelné katastrofě, které postihne vás nemovitý majetek (byt, dům atp.) nebo v případě invalidity, která nastala po vyplacení peněz.
 • Abyste mohli službu využít, stačí nás kontaktovat na e-mail info@kamali.cz a zaslat nám popis události a kopii oficiální prohlášení (potvrzení pracovní neschopnosti nebo hospitalizace, potvrzení o ukončení pracovního poměru spolu s dokladem o registraci na úřadu práce či doklad od pojišťovny, hasičů nebo policii, který se váže k pojistné události.

Otázky a odpovědi

 • Jaké dokumenty vám musím dodat, abych mohl Bezpečnou splátku využít?
  • Vždy bude záležet, v jaké situaci se nacházíte, podle toho bude potřeba dodat podklady:
   • Pracovní neschopnost, hospitalizace, nemoc
    • V těchto případech je potřeba dodat nám lékařskou zprávu a potvrzení pracovní neschopnosti. Doklady musí potvrzovat, že nemoc nebo úraz nastaly nejdříve den po odeslání peněz na váš účet a zároveň ne později než v den splatnosti půjčky.
   • Ztráta zaměstnání
    • V tomto případě potřebujeme, abyste nám poslal doklad o ukončení pracovního poměru a zároveň také doklad o registraci na úřadu práce. Potvrzení musí dokládat, že jste ztratil zaměstnání nejdříve den následující po vyplacení úvěru a zároveň ne později než v den splatnosti půjčky a to z důvodů na straně zaměstnavatele.
   • Živelná pohroma - vyhoření bytu, povodně, záplava
    • Tady potřebujeme doklad od pojišťovny, hasičů nebo policie, který dokládá, že k události došlo až po vyplacení úvěru a zároveň ne později než v den splatnosti půjčky.
   • Invalidita
    • V tomto případě po vás budeme chtít lékařskou zprávu nebo doklad potvrzující, že událost, která způsobila vaši invaliditu, nastala nejdříve den po vyplacení půjčky a zároveň ne později než v den splatnosti.
 • Jak vám mám podklady dodat?
 • Do kdy vám musím doklady poslat?
  • Nahlásit, že chcete Bezpečnou splátku využít a poslat nám doklady musíte nejpozději do 14 dní od splatnosti vaší půjčky.
 • Kolikrát můžu Bezpečnou splátku využít?
  • Bezpečná splátka platí pro aktuální půjčku Kamali, ke které jste si ji sjednal a využít ji můžete až dvakrát. Využít ji můžete buď na 2 různé události, nebo dvakrát na jednu dlouhotrvající událost.
 • Můžu ji využít, i když se událost stala před sjednáním půjčky.
  • Bohužel ne. Událost může nastat nejdříve jeden den po vyplacení půjčky, aby se na ni dala uplatnit Bezpečná splátka.
 • U předchozí půjčky jsem ji nevyužil, můžu ji využít na tu aktuální?
  • Bezpečná splátka jde využít pouze na půjčku, ke které byla zakoupená. Pokud jste ji nemohli nebo se rozhodli ji nevyužít u předchozí půjčky, přestože jste si ji zakoupili, nemůžeme vám vrátit poplatek ani prodloužit trvání na následující půjčku.

Máte dotazy ohledně bezpečné splátky? Napište nám do komentářů nebo na e-mail info@kamali.cz.

Sledujte nás také zde, na blogu, nebo na Facebooku.

1 komentář:

 1. JAK LETNÍ FINANCOVÁNÍ MÁ VÁNOČNÍ ÚVER!
   Jsem z Hokendauqua Pennsylvania.pro průchod 5 měsíců jsem byl ve finanční nepořádek, Před pár týdny můj přítel mi řekl, jak ji Summer Finance pomohl tím, že jí poskytla Xmas půjčku s nízkou úrokovou sazbou 3% a lepší splátkový kalendář. Také mi řekla, že mi mohou pomoci z mé finanční situace. Nikdy jsem jí nevěřil, protože jsem byl u různých bank nebo věřitelů, kteří mi nemohli pomoci díky špatnému kreditu. Informovala o tom, že to zkusím, a tak jsem je poslal emailem na email: summerfinanceplc@gmail.com a vysvětlil jsem jim vše o své finanční situaci, vzali mi půjčku a mi poskytli půjčku ve výši 450.000,00 dolarů 27. října, žádám a dnes mám vlastní podnikatelskou činnost, na kterou jsem pyšná a já se také postarám o své účty za Xmas. všechno, co jsem udělal, bylo sledovat termín a stav půjčky. Jsem tak šťastná, že jsem to udělala. Sdívám to dnes, protože se o vás všechny starám, věděla jsem, jak to je v finančním nepořádku, že jim nikdy nedokážu poděkovat za jejich pomoc. Budu stále říkat světu o jejich laskavosti v mém životě Pokud musíte kontaktovat libovolnou banku nebo firmu, abyste získali jakoukoliv částku půjčky, potřebujete prosím kontaktovat email: summerfinanceplc@gmail.com. nebo whatsapp: +17208200126. Hodně štěstí

  OdpovědětVymazat