pátek 22. dubna 2016

Příjem navíc: Brigády, které fungují

Splácíte půjčku, šetříte, kde můžete, své výdaje jste srazili na minimum a stále nevycházíte s financemi. Kamali vám poradí, jak získat peníze navíc. Brigády a příležitostné přivýdělky jsou tou nejsnazší cestou.

Můžete vypomáhat s pracemi v domácnosti. Podejte si svůj vlastní inzerát nebo využít některou z existujících agentur, které již mají své stálé klienty. Záleží, jaká činnost vám vyhovuje nejvíce.

Žehlení, úklid a hlídání dětí. Můžete si sehnat brigádu na žehlení prádla, např. u http://ironingladies.cz nebo www.zehlenipradlasdovozem.cz. Případně se můžete pustit do uklízení domácností nebo i firem. Budete-li pracovat pečlivě a důsledně, o zakázky nebudete mít nouzi. Všichni zaměstnavatelé se shodují, že najít spolehlivé pracanty není snadné.

Hlídání. I v této oblasti máte fůru možností: Někdo radši hlídá děti (www.hlidacky.cz), jiný zase psy (www.doginni.cz). Ať tak či tak, objevíte mnoho agentur nebo zprostředkovatelských webů, na kterých se zaregistrujete a komunikujete přímo se zákazníkem, tudíž neplatíte žádnou provizi.

Dejte si do těla. Dalším způsobem, jak přijít k penězům navíc, je předcvičování jógy, pilates, bosu, trampolínek a kvanta dalšího cvičení, které je právě v módě. Budete sice muset absolvovat rekvalifikační kurz, který není zadarmo, pak ale cvičíte, hubnete a ještě vyděláváte.

Opravy a údržba. Zruční muži mohou brigádničit jako hodinoví manželé. Přivrtat poličky, spravit protékající záchod a posekat zahradu – žádný problém? Tak to je brigáda přesně pro vás. Přidejte se třeba k www.supersoused.cz, zatím pouze okolí Prahy a Brna. Tip na inzerci: Hodinové manžele vyhledávají také starší důchodkyně, které neovládají internet. Zkuste proto využít vývěsku v supermarketu.

Doučování. Vynikáte v matice nebo angličtině? Podejte si inzerát na doučování, oprášíte si staré vědomosti, procvičíte mozek a ještě si k tomu vyděláte nějaké peníze navíc. Nemusíte zůstat pouze u předmětů ze školy, vyučujte třeba hru na hudební nástroje, malování nebo tanec.

Osvědčila se vám nějaká jiná výnosná brigáda? Napište Kamali do komentáře.

1 komentář:

  1. Thanks for sharing, nice post!

    Tìm hiểu may dua vong tu dong gia bao nhieu và địa chỉ uy tín tại Hà Nội và TP.HCM bán máy đưa võng giá rẻ chất lượng nhất, pediakid d3 có tốt không nên dùng cho trẻ mấy tháng tuổi, siro hỗ trợ tiêu hóa Pediakid Transit Doux cho trẻ có tốt không, siro tăng cường trí não cho trẻ pediakid omega 3 có tốt không có tốt không, bột uống pediakid tăng chiều cao có tốt không, hay siro nào tốt cho trẻ biếng ăn kích thích trẻ ăn ngon.

    OdpovědětVymazat